Топ 5 добавок для відновлення імунної системи

Зараз більше, ніж будь-коли, ви, ймовірно, думаєте про те, що ви можете зробити, щоб підтримати свою імунну систему, і, зокрема, шукаєте добавки для зміцнення імунної системи. Але у пошуках відмінного стимулятора імунної системи важливо пам'ятати, що правильне харчування та підтримання здорових звичок є ключем до створення основи для оптимальної роботи імунної системи. Зрештою, високоякісні добавки для зміцнення імунної системи допомагають заповнити прогалини в харчуванні та працюють із вашим тілом для підтримки оптимальної функції, а це означає, що вам потрібна міцна дієтична основа, щоб отримати від них максимальну користь.

Отже, я хочу поділитися з вами деякими з моїх найкращих порад щодо харчування та способу життя про те, як зміцнити вашу імунну систему, а потім обговорити найкращі добавки для зміцнення вашої імунної системи, щоб ви могли озброїтися в сезон застуди та грипу і навіть після нього!

4 Способа зміцнити вашу імунну систему природним шляхом

У сезон застуди та грипу, а особливо напередодні майбутніх свят, люди часто задаються питанням, як швидко підвищити імунну систему — можливо, навіть за 24 години. Ось кілька способів, якими ви можете почати зміцнювати свій природний захист сьогодні!

1.Їжте продукти які підвищують імунітет

Одна з кращих речей, яку ви можете зробити для підтримки свого імунітету, - це почати їсти продукти, що зміцнюють імунну систему. Вживання в їжу продуктів з високим вмістом певних вітамінів і мінералів шляхом споживання великої кількості рослин, багатих на антиоксиданти, є відмінною основою для здорової імунної системи, оскільки дослідження знову і знову показують, що на стан вашої імунної системи сильно впливає споживання поживних речовин і антиоксидантів.


Отже, якщо ви хочете, щоб ваша дієта була «захисною від хвороб», почніть із вживання великої кількості фруктів та овочів, багатих на антиоксиданти. Деякі з моїх улюблених продуктів, що підвищують імунітет, включають цитрусові, ягоди, червоний перець і броколі - всі вони багаті вітаміном С, що підтримує імунітет, одним з кращих вітамінів для здоров'я імунної системи, оскільки він є антиоксидантом, який, як відомо, підвищує опірність до патогенів.


Я також рекомендую споживати багато вітаміну А (часто званого «протизапальним вітаміном») та продуктів, багатих бета-каротином, останній з яких перетворюється на вітамін А у вашому організмі, включаючи жовті та помаранчеві фрукти та овочі. Жир печінки тріски та яйця також є відмінними продуктами, багатими на вітамін А.

Нарешті переконайтеся, що споживаєте багато червоних суперфруктів, таких як вишня, гранат і бузина (джерело дуже популярного еліксиру для зміцнення імунітету), оскільки вони містять різні антиоксиданти, включаючи поліфеноли, ресвератрол, антоціани та лікопін.

2.Підтримуйте здоров'я кишечника

Якщо ви шукаєте інші способи зміцнити імунну систему, подумайте ось про що: дослідження показали, що 75 відсотків імунної системи складається з кишкової флори – трильйонів живих мікроорганізмів, які мешкають у вашому кишечнику. Ця флора не тільки сприяє функції шлунково-кишкового тракту та травленню та допомагає синтезувати ключові вітаміни, такі як вітамін К та біотин, але й необхідна для оптимального імунітету.

Простіше кажучи, коли у вашому кишечнику відсутня правильний баланс здорових бактерій, ваша здатність боротися з інфекціями знижується, в результаті чого ви ризикуєте зараження повітряно-крапельними інфекціями.


На жаль, стрес та неправильне харчування також можуть порушити цей крихкий баланс. Але ви можете посилити свій природний захист, вживаючи продукти, багаті на пребіотики, такі як часник, спаржа, банани, яблука і навіть какао, які живлять корисні бактерії у вашому кишечнику, а також приймаючи якісну пробіотичну добавку. Просто переконайтеся, що ви вибрали той, який містить живі, активні культури, стабільні під час зберігання, щоб допомогти відновити кишкову флору.

3.Добре спати і менше нервувати.

Головний стимулятор імунної системи мабуть очевидний, але з яким ми часто боремося: достатня кількість сну. Правда в тому, що існує сильна кореляція між сном та імунною системою. Коли ви відпочиваєте, ваше тіло виробляє білкові цитокіни – армію антитіл, які допомагають боротися із загарбниками здоров'я. Але без адекватного якісного сну ваш захист від інфекцій слабшає.

Якщо ви поєднуєте це з тривалим стресом (що стає все більш поширеним з кожним днем), це може зробити вас ще сприйнятливішим до захворювань. Чому? Стрес часто викликає потік хімічних речовин «бий або біжи», які знижують ваш імунітет і навіть ускладнюють не лише засинання, а й сон!


Якщо у вас виникли проблеми з тим, щоб заспокоїти стан «бий або біжи» перед сном, розгляньте можливість прийому деяких заспокійливих адаптогенів, таких як ашваганда, і навіть виконуйте деякі вправи на глибоке дихання або медитацію незадовго до сну. Це допоможе заспокоїти ваш розум і тіло, тим самим сприяючи стану спокою, який полегшить засинання.

4.Приймайте добавки для підвищення імунітету.

Якщо у вас є якісь питання щодо прийому добавок для підвищення імунітету, ось відверта правда: жодна добавка не призначена для заміни цільного харчування чи будь-якої іншої здорової звички.

Активна, сильна імунна система більш ефективно захищає та атакує руйнівні бактерії, віруси та мікроорганізми, що викликають захворювання. І клінічно підтверджені добавки для зміцнення імунної системи можуть бути потужними союзниками, тому що вони призначені для доставки потужних інгредієнтів у добових дозах, які важко, а іноді навіть не можна споживати тільки з їжею, щоб отримати реальну користь.

Крім того, деякі з найбільш потужних джерел, представлених у кращих добавках для зміцнення імунної системи, або неїстівні або неприємні для вживання.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про мої п'ять кращих добавок для підвищення імунітету.

Найкращі 5 добавок для зміцнення імунної системи.

«Які добавки я маю приймати, щоб підвищити свою імунну систему?»? Це поширене питання, на яке не часто можна знайти пряму відповідь, тому продовжуйте читати, щоб отримати список кращих додатків для зміцнення імунної системи і дізнатися, чому вони такі ефективні.

1.Астаксантин

 ⁠Вітамін С широко відомий як один із вітамінів для імунної системи дорослих. І хоча, безумовно, є місце для прийому якісної добавки з вітаміном С, якщо ви шукаєте, як природним чином зміцнити імунну систему, астаксантин - мій головний підсилювач імунної системи, що рекомендується.

Насправді, я намагаюся щоранку трохи зміцнювати свою імунну систему, приймаючи астаксантин, оскільки було доведено, що він містить у 6000 разів більше антиоксидантів, ніж вітамін С! І вже одна ця потужність робить його незамінним у сезон застуди та грипу.

Я називаю астаксантин «антиоксидантом суперзірки», і відомо, що він підтримує все, від здоров'я шкіри до енергії, борючись із запаленням та підтримуючи імунне здоров'я. Але оскільки може бути важко отримати достатню кількість астаксантину в своєму раціоні, щоб дійсно отримати користь, я рекомендую приймати його у формі добавок і стежити за тим, щоб ви отримували повну дозу 12 мг на основі досліджень, щоб максимізувати всі переваги для здоров'я, які має астаксантин.

2.Кверцетин

Ще одна з моїх найкращих добавок для зміцнення імунної системи – кверцетин, флавоноїд рослинного походження, відомий своєю здатністю знімати запалення та підтримувати загальний стан здоров'я. Хоча кверцетин не отримує стільки «ефірного часу», як відомі поживні речовини, було показано, що кверцетин підтримує здоров'я кишечника, а також допомагає регулювати імунну систему. Насправді деякі дослідження навіть показали, що прийом 1000 мг кверцетину протягом восьми тижнів призводить до значного зниження частоти розвитку інфекцій верхніх дихальних шляхів!

Хоча ви, безумовно, можете приймати кверцетин окремо, я віддаю перевагу приймати його в поєднанні з вітаміном С (докладніше про це ми поговоримо нижче), тому що було доведено, що він сприяє засвоєнню аскорбінової кислоти, що міститься у вітаміні С. Підвищіть рівень вітаміну С, який містить вивчену дозу цинк, селен та N-ацетилцистеїн, останній з яких, як відомо, підтримує як здоров'я, так і дихання.

3.Ресвератрол

Ще однією з найкращих добавок для зміцнення імунної системи є дивовижне поєднання ресвератрол, яке лежить в основі знаменитого "французького парадоксу". По суті, ресвератрол міститься в багатьох продуктах, що сприяють зміцненню здоров'я, які підтримують справжнє здоров'я зсередини, включаючи все, що стосується здоров'я вашого серця, кишківника, шкіри і навіть вашого метаболізму! А завдяки своїм охолодним властивостям ресвератрол також відомий як відмінний стимулятор імунної системи, і дослідження показують, що він дійсно допомагає стимулювати імунну систему.

Однак, як і у випадку з астаксантином, може бути важко отримати достатню кількість ресвератролу тільки з їжі, тому я рекомендую споживати точні терапевтичні дози, вказані в численних дослідженнях, приймаючи якісну добавку ресвератролу. Просто пам'ятайте, що коли ви вибираєте добавку ресвератролу, шукайте ресвератрол-транс для оптимальної стабільності та ефективності.

4.Куркума

Куркума - одна з добавок для зміцнення імунної системи, яку я використовую цілий рік, в основному через її величезну користь для здоров'я. Яскраво-жовтогаряча спеція, що широко використовується в стравах каррі, неймовірні переваги куркуми пов'язані з її основною активною сполукою, відомою як куркумін, який сприяє здоров'ю шкіри, суглобів, травлення і навіть дихальної системи!

Дивно, але ці ефекти значною мірою пов'язані з охолоджуючими запаленнями та антиоксидантними властивостями куркуміну, які особливо сильні у вашому кишечнику.

І, як ми вже обговорювали, правильне здоров'я кишківника зі здоровою флорою має вирішальне значення для оптимального імунного здоров'я. Чи бачите, куркумін має тенденцію концентруватися в кишечнику і боротися із запаленням, яке може там виникнути, що призводить до покращення функції кишкового бар'єру та збільшення кількості здорових кишкових бактерій.

5.Витамін С

Нарешті, вітамін С безперечно займає своє місце в кращих добавках для зміцнення імунної системи. В той час як астаксантин явно є переможцем з точки зору антиоксидантної здатності, вітамін С є важливою поживною речовиною для більш ніж 300 метаболічних функцій у вашому організмі, включаючи все, від підтримки вашої імунної системи до підтримки біосинтезу колагену білка, який допомагає підтримувати Ваша шкіра виглядає пружною.

Добова доза вітаміну С, що рекомендується, коливається від 180 до 270 мг, і, хоча, безумовно, можна отримувати його зі свого раціону щодня, бувають моменти, коли вам може знадобитися додаткова підтримка у вигляді добавок. Отже, якщо ви хочете забезпечити додаткову імунну підтримку або якщо ви вступаєте в період, коли гормональні зрушення вірогідніші і призводять до більшої ймовірності дефіциту поживних речовин, такого як менопауза, прийом високоякісного вітаміну С може допомогти. щоб заповнити будь-які прогалини у харчуванні, які ви могли б випробувати.

Made on
Tilda