Цілющі властивості вітаміну С

Багато людей знають, що вітамін С може допомогти їм одужати від застуди чи грипу, але є ще багато речей, які потрібно зрозуміти, як вітамін С підтримує наше здоров'я. Вітамін С необхідний для хорошого здоров'я цілий рік, а не лише під час хвороби. Насправді це має вирішальне значення для нашого загального стану здоров'я та виживання. На жаль, сьогодні поширений дефіцит вітаміну С, і недолік цього важливого вітаміну може сприяти розвитку практично будь-якого захворювання.

Чому вітамін С такий важливий?

Вітамін С має протизапальну дію, допомагає збільшити кількість лейкоцитів у крові за рахунок зміцнення нейтрофілів, еозинофілів, базофілів та макрофагів; і загалом зміцнює імунну систему проти вірусів, бактерій, дріжджів, плісняви та інших небажаних грибків. Це робить необхідним отримання достатньої кількості вітаміну С, якщо ви боретеся із хронічним захворюванням чи симптомом.


Правильний вид вітаміну С також допомагає очистити печінку, кров та лімфу, зміцнити надниркові залози, відновити пошкоджені нейротрансмітери та відновити центральну нервову систему. Це також допомагає організму ефективно очищатися від токсинів, що є проблемою, з якою стикаються багато хронічно хворих людей, поки вони не отримують правильні поживні речовини, що підтримують детоксикацію.


Вітамін С також зміцнює усі рівні індивідуальної імунної системи печінки. Печінка використовує вітамін С у всіх своїх більш ніж 2000 хімічних функціях. Він не тільки виводить токсини та очищає печінку; він також може зупинити мляву роботу печінки, послабити та розосередити жирові клітини, що зберігаються всередині печінки, та допомогти печінці відновитися після нападів сплесків адреналіну, пов'язаних зі стресом. Вітамін С також може допомогти зупинити та відновити рубцеву тканину глибоко у серцевині печінки. Він також може допомогти при вузликах, пухлинах та кістах.

Найкращі джерела вітаміну С

Різні форми вітаміну С по-різному підтримують наше здоров'я, тому важливо знати, до яких високоякісних джерел вітаміну слід звернутися. Включення різноманітних продуктів, багатих на вітамін С, у ваш раціон може допомогти забезпечити задоволення ваших щоденних потреб. Ось деякі з найкращих джерел вітаміну С:


Апельсини

Грейпфрути

Лимони

Лайми

Мандарини

Полуниця

Чорниця

Малина

Ожина

Ананаси

Манго

Папайя

Ківі

Червоний болгарський перець (містить більше вітаміну С, ніж зелений або жовтий перець)

Брокколі

Брюсельська капуста

Цвітна капуста

Шпинат

Свіжі помідори

Дині

Кавун

Петрушка

Чебрець

Кінза

Варто зазначити, що вітамін С чутливий до тепла і може бути легко зруйнований під час варіння або обробки. Щоб зберегти вміст вітаміну С у продуктах, вживайте їх сирими або використовуйте щадні способи приготування, наприклад, на пару. Включення різноманітних продуктів, багатих на вітамін С, у ваш раціон може допомогти вам задовольнити ваші харчові потреби та підтримати ваше здоров’я в цілому.

Made on
Tilda