Листова зелень - користь для здоров'я
Коли ми чуємо пораду «Їжте овочі», ми часто думаємо про класичні гарніри до обіду, такі як морква, броколі, горох та стручкова квасоля. З іншого боку, листову зелень часто списують з рахунків як нудну і другорядну — основу салату, в якому решта інгредієнтів набагато цікавіша. Справді, листова зелень, така як салат, шпинат, петрушка, заслуговує на похвалу за здатність відновлювати ваше здоров'я. Далеко не пересичені зелені салати - це королівські овочі.
Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що в сирому вигляді ця зелень з позначкою «груба їжа» важко перетравлюється. Навпаки, листова зелень практично попередньо переварена і тому потребує дуже мало роботи з боку травної системи. Що дійсно відбувається, так це те, що це листя очищає і масажує слизову оболонку вашого шлунка, тонкої і товстої кишки, послаблюючи старі дріжджі, що застрягли, пліснява та інші види грибків, а також сміття і кишені відходів, щоб їх можна було переносити, що робить усунення дуже продуктивним.
Дискомфорт від сирих салатів зазвичай виникає через чутливі нерви або запалення в шлунково-кишковому тракті, або просто відчуття клітковини, що виконує свою роботу з «прочищення димаря». Якщо це стосується вас, додайте у свій щоденний раціон у невеликих кількостях листовий салат, червоний листовий салат або шпинат.
Листова зелень згодом стає чудовим лікарем кишкових розладів. Вони допомагають зробити склад шлунка більш лужним, підвищуючи рівень корисної соляної кислоти, яка, своєю чергою, вбиває непродуктивні бактерії, створюють шкідливі кислоти, відповідальні за форми кислотного рефлюксу. Одним із специфічних типів бактерій, які зменшують листову зелень, є H. pylori, який часто спричиняє виразку шлунка.
Листова зелень створює справжню лужність в системах організму, особливо в лімфатичній системі, яка може стати найкислішою системою через шквал хімічних речовин, кислот, пластмас, пестицидів, важких металів та патогенів, які постійно потрапляють у лімфатичні шляхи.
Медична спільнота не знає, що лужність крові, органів, ендокринної системи, репродуктивної системи та центральної нервової системи повністю залежить від лужності лімфатичної системи. Листова зелень допомагає виводити, очищати та дренувати лімфатичну систему від цих токсинів, щоб вона могла залишатися лужною. Ось де ця зелень справді грає вирішальну роль нашому процесі одужання.
Листова зелень також містить цінні та життєво важливі мінеральні солі, що частково складаються з групи кофакторів, пов'язаних з натрієм, таких як сліди біодоступного йоду, хрому, сірки, магнію, кальцію, калію, кремнезему, марганцю та молібдену, які мають вирішальне значення для нейротрансмітерів та підтримка нейронів, а також є фундаментальною основою побудови електролітів.
Крім того, листова зелень багата ферментами, вітамінами А і В, такими як фолієва кислота, цілющими алкалоїдами (рослинні сполуки, що борються із хворобами), мікроелементами для відновлення ендокринної системи та формами хлорофілу та каротинів, які специфічні для цих хвороб. Ця унікальна група поживних речовин працює разом, щоб живити всі органи та системи організму, що робить листову зелень основою нашого здоров'я. Листова зелень має противірусний, антибактеріальний, і проти цвілі - і відмінно підходить для захисту від кожного з невблаганної четвірки. Хоча в них немає вуглеводів для підтримки нашої енергії, вони покривають інший бік рівняння, необхідного для підтримки нашого життя та запобігання хворобам і хронічним захворюванням.
Якщо ви турбуєтеся про те, щоб отримати достатньо білка, не турбуйтеся більше. Листова зелень містить біодоступні і легкозасвоювані білки, які ви можете знайти, і які легко засвоюються вашим організмом. Листова зелень допомагає звернути назад усі захворювання, пов'язані з білком, такі як подагра, захворювання нирок, камені в нирках та жовчному міхурі, захворювання жовчного міхура, гепатит С, лімфедема, пошкодження сполучної тканини, остеопенія, остеопороз, остеоартрит та хвороби серця, які виникають через джерела білка. які не руйнуються і не засвоюються, а натомість викликають погіршення стану організму.
Наступного разу, коли ви почуєте, що хтось називає салат «кормом для кроликів», згадайте, що ви щойно прочитали. Листова зелень зовсім не жарт.
Рекомендовані статті
Цукор солодкий на смак, але гірка правда в тому, що він шкідливий для імунної системи.
Ці корисні жири забезпечують енергію, підтримують здоров'я серця та мозку та навіть можуть покращити склад тіла!
Харчові добавки – це речовини, які додають у їжу під час обробки або приготування для покращення її смаку